ZAPRASZAMY NA EXPRESS NARTY DO CZECH I POLSKI W KAŻDY WEEKEND

EXPRESS NARTY:  

Sezon Narciarski zakończony. Wszystkim miłośnikom białego szaleństwa dziękujemy za udział i zapraszamy w sezonie 2020/2021.

Wyjazdy w każdy weekend z Wrocławia, Oleśnicy, Kobierzyc, Strzegomia, Jelcza Laskowic, Oławy. Jeździmy do sprawdzonych ośrodków narciarskich w Polsce i Czechach: Zieleniec, Czarna Góra, Jańskie Łaźnie, Dolna Morava, Ramzova, Harrachov, Bukova Hora, Herlikovice, Pec p/ Śnieżką, Rokytnice, oraz na Pradziada.

Z nami dojedziesz szybko, bezpiecznie i komfortowo.

 3 wyjazdy – 4 wyjazd GRATIS !!!

Promocja co czwarty wyjazd gratis obowiązuje od 30.11.2019 do 29.03.2020 (3 wyjazdy pełnopłatne – czwarty wyjazd gratis. Wyjazd gratisowy należy wykorzystać do 29.03.2020). Promocje i zniżki pakietowe, grupowe, rodzinne itp. nie sumują i nie nakładają się, dotyczą tylko i wyłącznie pełnopłatnych, indywidualnych wyjazdów 1-dniowych.

Z w/w promocji wyłączone są wyjazdy 2-dniowe, będą one zaliczane tylko i wyłącznie do puli wyjazdów gratisowych 1-dniowych (np. wyjazd 2-dniowy + wyjazd 1-dniowy, kolejny wyjazd jednodniowy GRATIS). Gratisy nie przechodzą na przyszły sezon 2020/2021, tym samym nie przechodzą z poprzedniego sezonu na sezon obecny, a także nie można przerzucić gratisu na inną osobę. Prosimy nie czekać z wykorzystaniem gratisu do końca sezonu, ponieważ wyjazdy na express narty są wyjazdami z wolnego naboru i w przypadku braku wymaganego minimum, wyjazd zostaje odwołany, wówczas nie będzie możliwości wykorzystania gratisu, ani przeniesienie go na sezon następny.

Z uwagi na niehandlowe niedziele, większość kantorów jest nieczynnych.
Prosimy o wcześniejszy zakup koron. Kupując korony przed wyjazdem pozwalasz nam na wcześniejsze dotarcie na stok.