ZAPRASZAMY NA EXPRESS NARTY DO POLSKICH I STACJI NARCIARSKICH W KAŻDY WEEKEND i w tygodniu, zniżka na karnety do 30%

OD 20.03.2021 DO 09.04.2021 STOKI ZAMKNIĘTE !!!

Każdy uczestnik jadący ze Ski Express Alfa-Tour dostaje rabat na 7-godzinny karnet w Czarnej Górze 30%, w Zieleńcu 10%

Szczegółowe informacje w zakładce Regulamin Express Narty 2020/2021.

Wyjazdy w każdy weekend oraz w tygodniu z Wrocławia, Oleśnicy, Kobierzyc, Strzegomia, Jelcza Laskowic, Oławy. Jeździmy do sprawdzonych ośrodków narciarskich w Polsce i Czechach: Zieleniec, Czarna Góra, Jańskie Łaźnie, Dolna Morava, Ramzova, Harrachov, Bukova Hora, Herlikovice, Pec p/ Śnieżką, Rokytnice, oraz na Pradziada.

Z uwagi na obecnie panujące obostrzenia epidemiczne wszyscy uczestnicy przejazdu muszą posiadać maseczki oraz przestrzegać aktualnie obowiązujące przepisy sanitarne. Ilość miejsc w autokarach ograniczona do 50%. Możemy zabrać maksymalnie 28 pasażerów (dwa miejsca na 1 osobę). Wszystkie autokary przed podróżą są dezynfekowane i utrzymane w wysokim reżimie sanitarnym.

Z nami dojedziesz szybko, bezpiecznie i komfortowo.

 3 wyjazdy – 4 wyjazd GRATIS !!!

Promocja co czwarty wyjazd gratis obowiązuje od 19.12.2020 do 28.03.2021 (3 wyjazdy pełnopłatne – czwarty wyjazd gratis. Wyjazd gratisowy należy wykorzystać do 28.03.2021). Promocje i zniżki pakietowe, grupowe, rodzinne itp. nie sumują i nie nakładają się, dotyczą tylko i wyłącznie pełnopłatnych, indywidualnych wyjazdów 1-dniowych.

Z w/w promocji wyłączone są wyjazdy 2-dniowe, będą one zaliczane tylko i wyłącznie do puli wyjazdów gratisowych 1-dniowych (np. wyjazd 2-dniowy + wyjazd 1-dniowy, kolejny wyjazd jednodniowy GRATIS). Gratisy nie przechodzą na przyszły sezon 2021/2022, tym samym nie przechodzą z poprzedniego sezonu na sezon obecny, a także nie można przerzucić gratisu na inną osobę. Prosimy nie czekać z wykorzystaniem gratisu do końca sezonu, ponieważ wyjazdy na express narty są wyjazdami z wolnego naboru i w przypadku braku wymaganego minimum, wyjazd zostaje odwołany, wówczas nie będzie możliwości wykorzystania gratisu, ani przeniesienie go na sezon następny.

Z uwagi na aktualną sytuację ilość miejsc w autokarach ograniczona. Na pokład autokarów możemy zabrać maksymalnie 28 uczestników (2 miejsca na 1 osobę). Wszyscy uczestnicy przejazdu muszą posiadać maseczki oraz przestrzegać aktualnie obowiązujące przepisy sanitarno-epidemiczne.