OW „Smrek” – Piwniczna Miejscowość: PIWNICZNA

Miejscowość uzdrowiskowa położona w Beskidzie Sądeckim w malowniczej dolinie Popradu. Występują tutaj źródła mineralne o właściwościach leczniczych i unikalny mikroklimat. Piwniczna stanowi doskonałą bazę wypadową do górskich wędrówek.

OŚRODEK LECZNICZO-WYPOCZYNKOWY „SMREK”

Położony wśród lasów w dolinie potoku Czercz w Piwnicznej Kosarzyskach, oddalony ok. 3,5 km od centrum miejscowości. Do dyspozycji gości jest basen (12 m x 6 m), jadalnia, kawiarenka, gabinety zabiegowe i odnowy biologicznej, gabinet kosmetyczny, salka do ćwiczeń, sauna, mini siłownia, wypożyczalnia rowerów, a przed obiektem zadaszona wiata grillowa i siłownia zewnętrzna. Internet Wi-Fi w holu recepcyjnym. Obiekt przygotowywany jest do kategoryzacji.

Zakwaterowanie:

Pokoje 2-osobowe z łazienkami, TV i telefonem. Wszystkie pokoje są słoneczne (położone od strony południowej) z balkonami.

Wyżywienie: 2 lub 3 x dziennie, od kolacji do śniadania. Śniadania w formie bufetów pozostałe posiłki serwowane. Uwagi: – doba hotelowa od 17.00 do 10.00 – na miejscu konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej – dzieci do 3 lat bez świadczeń – opłata w recepcji ok. 15 zł/doba – dzieci do 14 lat mają zmniejszoną porcję żywieniową – zwierzęta są akceptowane w wydzielonych pokojach, po wcześniejszym uzgodnieniu – opłata w recepcji ok. 30 zł/doba – parking ogrodzony, monitorowany – opłata w recepcji ok.10 zł/doba – dostawka to rozkładane łóżko z materacem – cena za dostawkę/wspólne spanie: dziecko do 14 lat 540zł/HB oraz 615 zł/FB turnus 7-dniowy – korzystanie z basenu w godz. 19.30-21.30 – GRATIS – obiekt całoroczny Turnusy 7 dniowe (sobota-sobota, lub niedziela-niedziela) CENA: od 1 120 zł osoba dorosła z HB, 1 285 zł osoba dorosła z FB, dziecko do lat 14 na dostawce z HB – 965 zł, dziecko do lat 14 na dostawce z FB – 1 030 zł dojazd własny lub z dojazdem już od jednej osoby, ceny za dojazd ustalane indywidualnie